Przestrzeń Sztuki to jedyne takie miejsce łączące w sobie funkcję profesjonalnej sali prób oraz studia fotograficznego, będąc w istocie czymś na kształt nowoczesnego, prywatnego ośrodka kultury.

Przestrzeń powstała, abyś mógł zagrać próbę z swoim zespołem, przygotować performance, skorzystać z usług studia fotograficznego lub uczestniczyć w warsztatach. To również świetne miejsce do rejestracji teledysku lub nagrań demo na tzw. setkę. Jesteśmy otwarci na rozmaite formy współpracy.

Sala o powierzchni 43m2 została zaadoptowana akustycznie za pomocą absorberów szerokopasmowych, co gwarantuje równy czas pogłosu dla wszystkich częstotliwości. Wyrównany, ale nie stłumiony pogłos i 200m3 kubatury stwarzają świetne warunki do nagrań żywych, rockowych bębnów.

Kawa i herbata jest u nas za darmo :)

Przestrzeń wyposażono w WiFi.

Za darmo możesz także zarejestrować swoją próbę "na setkę" za pomocą pary pojemnościówek i 12 kanałowego miksera z wbudowanym interfejsem (zgrywa w stereo).

Jak od nas trafić ? Znajdujemy się w centrum Zabrza, przy ulicy Sienkiewicza 46 w budynku hali targowej Temed. Najwygodniej jest dojechać do nas DTŚ (3 min. od zjazdu Pawłów), udostępniamy kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Dojazd możliwy jest również tramwajem linii 3,4 oraz 5 ( 3 min. od przystanku Zabrze Sienkiewicza) oraz autobusem.

Jadąc ulicą Wolności należy skręcić naprzeciwko stacji Shell w ulicę Sienkiewicza, a następnie po ok. 100m w prawo na parking hali targowej.

30m od sali znajduje się restrauracja Asian Food
100m sklep muzyczny MaczosBass, gdzie możecie zaopatrzyć się w świeże struny, pałki, kostki, paski ...
200m supermarket Netto
300m stacja Shell